הנה הנה הוא בא – קקטוס הזהב 2017, תחרות הקריאייטיב השנתית של ענף הפרסום הישראלי.

יום חמישי, ה-8 ביוני, 19:00, היכל קבוצת שלמה, תל אביב.

הטקס במעמד נשיא המדינה ראובן ריבלין ומנכ"לית פייסבוק ישראל עדי סופר תאני.
עם הופעה מעיפה באוויר של מוש בן ארי ובהנחייתה של קורין גדעון, מנחת האח הגדול.

לרכישת כרטיסים הקליקו כאן.

במסגרת הקקטוס, נציג את "האמנה לייצוג המגוון הישראלי בפרסום" שנהגתה בסדרת מפגשים שנערכו בבית הנשיא, בהשתתפות נציג איגוד הפרסום והשיווק, מנכ"ל באומן בר ריבנאי, יוסי לובטון ובכירים נוספים. האמנה שנכתבה בהשראת "נאום השבטים" שנשא הנשיא, ראובן (רובי) ריבלין, בתום השנה הראשונה לכהונתו, נותנת מענה לייצוג החסר והשלילי של מגזרים וקהילות שונים בחברה הישראלית בפרסום ובמדיה.

לצד השקת האמנה, תושק גם קטגוריה חדשה בתחרות: "קקטוס הנשיא לקמפיין המצטיין בייצוג המגוון הישראלי", בה יוכרז החל מהשנה הבאה (2018), על הפרסום המצטיין בייצוג המגוון הישראלי, בהתאם לרוח האמנה.

הקקטוס הציג השנה גידול של כ-20% בהשוואה לשנה שעברה, עם למעלה מ-330 עבודות הוגשו השנה לתחרות, מתוכן 131 עבודות עלו לגמר ויתחרו ב-13 קטגוריות, עם ייצוג מוביל בקטגוריות הוידאו והטלוויזיה. כחלק מהתפתחות תעשיות הפרסום והשיווק נוספו השנה 2 קטגוריות חדשות: קראפט (Craft) ויח"צ (PR), כאשר בתהליך השיפוט הושם דגש על התאמת הקרייאיטיב למדיום הפרסומי בכל הקטגוריות.

בנוסף, בקקטוס הזהב מגייסים השנה לשיתוף פעולה את חברת פייסבוק ישראל, מתוך מטרה לחזק את המסר של חשיבות התאמת הקריאייטיב למדיום הפרסומי, בעידן רווי פלטפורמות וקריאייטיביות.

תחרות קקטוס הזהב 2017 תתקיים ביום חמישי ה-8 ביוני בשעה 19:00 בהיכל קבוצת שלמה בתל אביב.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר במייל e-good@habetzefer.co.il או בטלפון 03-5441155.

לרכישת כרטיסים הקליקו כאן.

תגובות באמצעות facebook

תגובות