בית הספר של חברות הפרסום והדיגיטל, הוקם ע"י אגוד חברות הפרסום במטרה להכשיר את הדור הבא של עולם הפרסום.

החיבור לאגוד חברות הפרסום מבטיח כי רמת הלימודים בבצפר עומדת בדרישות המחמירות של תעשיית הפרסום, ובוגרי הקורסים השונים מוכנים להשתלבות מיידית בעבודה במשרדי הפרסום והדיגיטל. כבר היום, בוגרי הבצפר מאיישים משרות רבות בתעשיית הפרסום והשיווק, בתפקידי מנכ"לים, סמנכ"לי לקוחות במשרדים, מנהלי מותג, מנהלי קריאטיב, מנהלי מחלקות אסטרטגיה, מנהלי הפקה, מנהלי דיגיטל, ומנהלי יח"צ של חברות רבות.

בצפר שעובד כמו משרד פרסום

"הבצפר" הוא בית הספר הרב תחומי היחיד למקצועות הפרסום ומתקיימים בו שיתופי פעולה בין המסלולים השונים. הסטודנטים לאסטרטגיה מתכננים את הבריפים, הקופירייטרים והארט דיירקטורים מפצחים את הקריאייטיב, מנהלי הדיגיטל מספקים חוויה דיגיטלית ב360 ואנשי יחסי הציבור דואגים לקידום בגופי התקשורת. כמו בעולם האמיתי.

לוקיישן

הבצפר פותח כול יום לימודים אל מול השקיעה, במיקום מעורר השראה בנמל תל-אביב. הלימודים מתקיימים באווירה צעירה ותוססת וניחוח היצירתיות ממלא את האוויר. בא לכם להתאוורר קצת מול הגלים ולספוג קצת קריאייטיב? קפצו לבקר אותנו בהאנגר 1, נמל תל אביב.

מה לומדים?

הבצפר מציע קורסים מעודכנים בכול קשת תחומי הפרסום: קופירייטינג, פלנינג, ארט, יחסי ציבור, דיגיטל ומדיה חברתית, רדיו, פזמונאות… ההכשרה בבצפר מכוונת למטרה מאד ספציפית – עבודה והשתלבות בשוק כשכירים או עצמאים, לכן הדגש המרכזי בתוכנית הלימודים הוא הכשרה מעשית, תרגול, סדנאות, ופרזנטציות מול לקוחות אמיתיים.

מנהלי הבצפר הם בכירי עולם הפרסום

מרצי הבצפר מגיעים מתוך התעשיה, הם עוסקים בעצמם בפרסום ושיווק באופן יומיומי וברמות הגבוהות ביותר. לאחר שסיימו את עבודתם, מגיעים בשעות הערב מיטב המוחות של עולם הפרסום הישראלי, לחלוק את הידע שלהם עם הסטודנטים. המרצים נבחרו בקפידה עפ"י רמתם המקצועית ויכולתם להדריך.

אז למה אתם מחכים?

מומחים בפרסום ושיווק? בואו ללמד אצלנו ולקחת חלק בהכשרת הדור הבא של עולם הפרסום.
משרדי פרסום? מחלקת ההשמה שלנו אוצרת עבורכם כשרונות צעירים.
חברות וארגונים? מיטב מוחות הסטודנטים שלנו מחכים לספק לכם את הרעיון הגדול הבא.
בא לכם להיות חלק מתעשיית הפרסום והשיווק? כבר הבנתם איפה המקום הטוב ביותר ללמוד בו…

היכנסו לאתר הבצפר לפרטים נוספים