קופה ברנז'ה

הקופה ברנז'ה הוא טורניר הכדורגל של חברות הפרסום, אשר מתקיים אחת לשנה בעונת האביב. בטורניר משתתפים משרדי הפרסום, הדיגיטל והמדיה החברים באגוד חברות הפרסום. התחרות נחלקת לשני שלבים – שלב הבתים בשיטת ליגה, בו מתחרות מספר קבוצות בכול בית, ושלב ההכרעה של משחקי הרבע, חצי וגמר. שלב ההכרעה מתקיים באירוע קרנבל חגיגי הכולל מוזיקה, קייטרינג, פעילויות קד"ם וכמובן – משחקי הגמר בין משרדי הפרסום המובילים.

בשנת 2016 התקיים טורניר הקופה ברנז'ה בשיתוף אתר חדשות הספורט ONE. הגביע הוענק לנבחרת ONE, שנצחה במשחק הגמר את נבחרת אדלר-חומסקי. לאות ידידות וכבוד, העניקו המנצחים את הפרס הראשון לאדלר – טיסה לספרד, אירוח במלון וכרטיס כניסה למשחק של ברצלונה לכל הקבוצה.

יגאל בראון, מנכ"ל האיגוד והבצפר: "אנחנו עדיין זוכרים בערגה את הקופה ברנז'ה שהתקיים לפני כמה שנים… תעשיית הפרסום הפגינה הרבה יצירתיות על המגרש. אנחנו שמחים לחדש את המסורת ורוצים לראות את התחרות בענף יוצאת ממגרשי הקקטוס למחוזות חדשים. אני מקווה לראות את כל עובדי המשרדים מגיעים לעודד".

סיכום טורניר קופה ברנז'ה 2016

טורניר הקופה ברנז'ה 2016 הגיע לשיאו אמש (רביעי) במגרש בבית דני שבתל אביב. נבחרות הכדורגל של צמרת עולם הפרסום בישראל הגיעו להתמודד על הזכייה בגביע ועל כרטיסים לטיסה חלומית של כל הקבוצה לברצלונה, כל זאת מתנת חברת TICKETIM. גליקמן שמיר סמסונוב, [המשך קריאה...]

קביעת גודל פונט
ניגודיות גבוהה