בנק הפועלים קטף את הזהב בקטגוריית האפי פלטינום  יחד עם אדלר חומסקי&ורשבסקי GREY, על הישג שיווקי מרשים לאורך שנים – אפליקציית BIT. עוד בתחרות: דלתא זכו בפרס הגראנד אפי יחד עם אדלר חומסקי&ורשבסקי GREY על המהלך השיווקי המוצלח "חולצת סוף מסלול זה לא פיג'מה".

בנק הפועלים קטף את האפי פלטינום בטקס פרסי האפי 2019 על הישג שיווקי מרשים לאורך שנים. את המהלך "עדיין משתמשים במזומן? כך הפכה ביט לאופציה המועדפת להעברת כספים בקרב מיליון וחצי ישראלים" הוביל משרד הפרסום אדלר חומסקי & ורשבסקי GREY. בנוסף לפרס הפלטינום זכה בנק הפועלים בשני פרסים נוספים: פרס הזהב בקטגוריית חברות ומוצרים דיגיטליים ובפרס הארד בקטגוריית פיננסים.

דלתא זכתה  בפרס הזהב בקטגוריית "יופי אופנה וטיפוח" ובנוסף גם בפרס הגראנד אפי על המהלך השיווקי המוצלח של השנה החולפת, עם הקמפיין של משרד הפרסום אדלר חומסקי&ורשבסקיהGREY, "חולצת סוף מסלול זה לא פיג'מה- איך החזרנו את הכבוד לשינה של הישראלים ומכרנו 60% יותר פיג'מות?"

בפרס הכסף בקטגוריית האפי פלטינום זכה יקב טפרברג עם המהלך "לוקח 149 שנה לבנות מסורת של יין ו-4 שנים לבנות את המותג הצומח בקטגוריה" אותו הובילה קבוצת McCANN. טפרברג אף זכו בשני פרסים נוספים באירוע – בפרס הזהב בקטגוריית Media Innovation ובפרס הארד בקטגוריית משקאות.

טקס האפי 2019, נערך בהובלת איגוד השיווק, איגוד הפרסום והמי"ל. באירוע השתתפו מאות, בהם בכירים מעולם הפרסום לצד מנכ"לי החברות המובילות במשק וסמנכ"לי השיווק. התחרות נערכת ב- 49 מדינות. זו השנה ה- 19 בה נערך הטקס בישראל, כאשר 68 מהלכים הגיעו לגמר והתחרו ב- 18 קטגוריות שונות.

המהלכים דורגו על ידי צוות בן 70 שופטים, בהם אנשי שיווק, פרסומאים, אנשי יח"צ, יעוץ ומחקר, ואנשי אקדמיה. את קטגוריית האפי פלטינום דירגו מנכ"לי החברות הגדולות במשק.

הצלם: שאולי לנדנר: https://studioart.pic-time.com 

 

זוכים נוספים שהוכרזו במהלך הערב: קימברלי קלארק ומשרד הפרסום קבוצת McCANN זכו בקטגוריית טואלטיקה ופארם עם המהלך: "יוצא מאזור הרכות: לילי מוכיח שאפשר לדבר על טאבו, ומשנה את השיח בקטגוריה: מרכות לניקיון" | יוניליוור ישראל ומשרד הפרסום מימד זכו בקטגוריית מגזרים עם המהלך: "בקור-נטו הצלחה – כיצד גלידה אחת שינתה הרגלים של מגזר שלם?" | מכבי שירותי בריאות עם יהושע TBWA זכו בקטגוריית מהלכים מבוססים ביג דאטה עם המהלך: "מכבי K   – כיצד הצלחנו לייצר פריצת דרך בקטגורית הבריאות באמצעות חדשנות דיגיטלית ו Big Data ולספק פתרון אמיתי ונחוץ לבעיה עולמית" | איקאה עם קבוצת McCANN זכו בקטגוריית מוצרי חשמל, אלקטרוניקה ומוצרים לבית עם המהלך: "איך איקאה הפכה מיטה חולה – למסיבת פיג'מות, וקפצה ב-26% במכירות מזרנים" | גם שריג אלקטריק עם משרד הפרסום מנצ' זכו בפרס הזהב בקטגוריית חשמל, אלקטרוניקה ומוצרים לבית עם המהלך: "רק נינג'ה אמיתי יכול לכבוש נתח שוק של 67%!" | שמן תעשיות עם משרד הפרסום ברוקנר/יער/לוי זכו בקטגוריית מוצרי מזון עם המהלך: "טונה עץ הזית: איך מייצרים בשורה אמיתית בשוק הטונה בישראל?" | ויסוצקי עם משרד הפרסום ראובני פרידן IPG זכו בקטגוריית משקאות עם המהלך: "ויסוצקי DRINK & EAT –  ההשקה המוזיקלית שהכניסה חדשנות לשוק התה הישראלי" | קבוצת פז וקבוצת McCANN  זכו בקטגוריית נדלן ותשתיות עם המהלך: "המֶהההפכה של Yellow: האפליקציה שפרצה את גבולות הנוחות בעידן הדיגיטלי" | בנק לאומי וקבוצת McCANN זכו בקטגוריית הפיננסים עם המהלך: "נהייתי בנק עם סטארט-אפ: לאומי משיקים לראשונה בישראל פלטפורמה דיגיטלית שמחברת בין הורים לילדים, ומגיעים לשימוש של 14% מהקהל הפוטנציאלי במוצר!" | P&G ואדלר חומסק & ורשבסקי GREY זכו בקטגוריית פעילות חברתית וציבורית – מגזר עסקי עם המהלך: "איך רתמנו 87,500 איש לתרום יחד "צמה של עוצמה" עבור נשים חולות סרטן בישראל?" | בית השנטי ואדלר חומסקי & ורשבסקי GREY זכו בקטגוריית פעילות חברתית וציבורית – עמותות עם המהלך: "דמיינו את הילד שלכם כילד רחוב איך גרמנו לעשירון העליון לפתוח את הכיס והגענו לשיא של תרומות עבור בית השנטי?" | ACE ומשרד הפרסום יהושע TBWA זכו בקטגוריית קמעונאות "עושים את זה קל ובסטייל: ACE משדרגת את הבית ואת התוצאות העסקיות של הרשת" | דומינוס פיצה יחד עם משרדי הפרסום קבוצת McCANN  ו- TeenK זכו בקטגוריית שירותים נופש ופנאי עם המהלך: "לוקחים את זה אישית: עם 15 שקלים בלבד, דומינוס פיצה בונה קו עסקי חדש וצומחת בשיעור דו ספרתי" | בזק עם משרד הפרסום אדלר חומסקי & ורשבסקי GREY זכו בקטגוריית תקשורת ומדיה עם המהלך: "איך גרמנו למדינה שלמה לשיר על נתב, ניפצנו שיאי ביקושים ומכר והבאנו את המותג בזק לשיאים חדשים, מול אתגרי שוק ותדמית חסרי תקדים"

תגובות באמצעות facebook

תגובות